Logo Advice

Home

Advies & Service, in Administratie, Belastingen, Assurantiën en Makelaardij = ADVICE. Een naam die zich al ruim 40 jaar waarmaakt in opdracht van 'persoonlijke bedrijven en ondernemende particulieren'. Vanuit vestigingen in Beuningen en Wijchen, met tevreden klanten in de hele regio.

Vanaf 2012 hebben wij aan onze vertrouwde dienstverlening in financieel management en assurantiën het specialisme makelaardij toegevoegd, met focus op de particuliere woningmarkt. Belangrijke zaken die u met een goed gevoel en een gerust hart aan een expert overdraagt, zonder zelf het overzicht kwijt te raken.

Een oude bekende dus, met nieuwe gezichten. Onze filosofie is onveranderd: financieel beheer is geen sluitpost, maar een handvat voor zakelijk succes en persoonlijk welbevinden. Daar kunt u ons op aanspreken.

ADVICE gaat verder dan de letterlijke betekenis van het woord. Om dit te kunnen waarmaken heeft iedere tak van dienst zijn specialisten met een eigen gezicht.

Roland Visser Financieel Management roland@advice-fm.nl 
Jos Kersten Financieel Management    jos@advice-fm.nl 
Edwin Jansen   Assurantiën edwin@adviceassurantien.nl
Eric van Woezik   Makelaardij eric@advicemakelaardij.nl
Sacha Visser Financieel Management sacha@advice-fm.nl
Mayke Nillesen Assurantiën mayke@adviceassurantien.nl
Machteld van Woezik    Makelaardij machteld@advicemakelaardij.nl